Jak Wejść Na Szczyt

Duża porcja wiedzy o biznesie

hale-plandekowe-warszawa
Biznes

Co to są hale plandekowe?

Hale plandekowe Warszawa oferuje jako budowlane obiekty, które mają przeznaczenie magazynowe, rolnicze czy też przemysłowe. Są doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich przedsiębiorców, którzy potrzebują miejsca, aby zabezpieczyć produkcję, gotowy towar albo maszyny.

Hale plandekowe Warszawa – z czego są wykonane?

Hale plandekowe wykonane maja szkielet wykonany najczęściej z aluminium, albo ze stali. Zadaszenie wykonane jest z materiału PCV, który odporny jest na działanie nawet trudnych warunków atmosferycznych. Ściany wykonane są z plandeki, która jest bardzo trwała. Hale te maja bardzo wiele zalet, a wśród nich mnogość zastosowań, trwałość, niskie koszty, a także nie wymagają specjalnych pozwoleń i zapewniają komfort względem reguł prawnych.

Gdzie stosuje się hale plandekowe?

Jeśli chodzi o hale plandekowe Warszawa poleca je zwłaszcza w branży budowlanej. Wykorzystywane są one tam do przechowywania materiałów budowlanych oraz sprzętów wielkogabarytowych lub maszyn. Hale z plandeki są również bardzo pożądane w branży spożywczej, ponieważ to właśnie w nich przechowywany jest towar przeznaczony do późniejszego transportu. Branża transportowa również doceniła magazyny z plandeki. Można tu bowiem stawiać bezpiecznie nawet całą flotę samochodową.
Hale z plandeki cieszą się niesłabnąca popularnością wśród organizatorów wszelkiego rodzaju imprez plenerowych, a także wśród właścicieli przedsiębiorstw eventowych. Doskonale nadają się do organizowania prezentacji, szkoleń czy wszelkiego rodzaju konferencji i spotkań biznesowych.

Gwarancja wytrzymałości ponad wszystko

Hale plandekowe to gwarancja solidności i trwałości, bez względu na warunki atmosferyczne. Są one wykonywane z materiałów najlepszych jakościowo. Ich projekt, zgodny z wszelkimi wymaganymi normami, a także montaż gwarantuje trwałość oraz szybkość w ustawianiu hal.
Koszt budowy hal namiotowych jest dość niski w porównaniu z halą murowana. Montaż jest łatwy i szybki i pozwala na taką rozbudowę, w której nie trzeba burzyć innych powierzchni.

Prawo a stawianie hal

Do ustawienia hal z plandeki nie są potrzebne specjalne pozwolenia. Jednak według prawa obiekt taki może stać na miejscu wybranym przez inwestora jedynie pół roku. Po upływie stu osiemdziesięciu dni należy albo go rozebrać, albo przenieść w inne miejsce. Można również starać się o pozwolenie na budowę stałą. Czas oczekiwania na te dokumenty wynosi od trzydziestu do dziewięćdziesięciu dni. W oczekiwaniu na te dokumenty z hali można swobodnie korzystać.